خدای  مهربان در سرنوشتم  برایم  هدیه با ارزشی  در نظر گرفته بود. عاشقانه ترین  لحظاتم را با پاکترین و معصومترین گلهای دنیا گذ روندم ..و بهترین خاطراتم با انها شکل گرفت..

 مثل همان روزی که داشتم نوشته هایشان را میدیدم و واقعا  احساس کردم روی پاهایم مورچه راه میره سرم را که پایین اوردم دیدم نگین زانوهایم را میبوسه(2 سال قبل )..مثل همه وقتهایی که امیدرضا و خواهرش انی بعد سالها از شهری دیگر  به دیدنم میایند و موقع خداحافظی  با احساس تمام  گردنم را میگیرند و اشک میریزند..مثل همه وقتهایی که امیرحسین به من زنگ میزند و دلتنگی هم میکنیم..مثل دیدن خنده های  سه کیمیای کلاسم( 6 سال پیش ) و ..مثل قران خواندن ابوالفضل که حرف زدن را در کلاس من شروع کرد( سال قبل ). مثل الهام و  و غزل و ستایش که در ذهنم سخت جا موندند( 3 سال پیش)..مثل  علی با لهجه مشهد ی  و مژه ها و قد بلندش  که همیشه میگفت : من تو اتاقم یه صندووق پر اژدها و مار دارما خانوووم من دروغ نمیگما( 4 سال پیش). شیطنتهای بی حد علی رضا و  رضااا که گاهی باید اسمشون رو مینوشتم و به دو دقه نمیرسید پاک میکردم و دو دقه بعد  بازم مینوشتم  (7 سال پیش) و اخم ها و نازهای سپهر ( امسال)مثل همون روزی که میگفت : من میدونم خانووم معلم چرا امروز ارایش کرده اخه امروز عیده و مدام میپرسید: خانوم شما واقعا ارایش کردید؟؟...و من دوست دارم این دوست داشتن های  خالص را و هزاران هزار خاطره رنگی و قشنگ و ناب  را..گفتنش با حس کردنشان با زندگی کردنشان خیلی فرق داره و حالا که نگاه میکنم میبینم  چه احساسها و چه عاطفه های زیبایی رو تجربه کردم.. . و در استانه روز معلم  خدا را بخاطر این هدیه خوبش شکر گذارم ...این نوشته را تقدیم میکنم به معلمهای خودم و  تمام دوستان معلمم...به معلم ترین معلمهای دنیا...به دوستان خوبی که همین جا با انها اشنا شدم و دوستی با انها را جز بهترین اتفاقات زندگیم میدونم .

 پ ن :سورملینای عزیزم ( نویسنده وبلاگ ( این وبلاگ عنوان ندارد) ..تو لینکام هست در پ ن2 نوشته جدیدش نوشته :عزیزای دلم:هر کدوم تکرار میکنم هر کدوم حتی یک درصد هم ته دلتون دوست دارید لینک وبم باشید بهم بگید...شما برام مهم ترید تا لینکدونی..این رو صد در صد مطمئن باشید و چیزی رو تو دلتون نگه ندارید...

 برای سورمه عزیزم  : این وبلاگ عنوان نداره از جمله وبلاگهای زیبا و پرخواننده هستش..بخاطر سبک نوشتاری نویسنده که هر کسی رو جذب خوندنش میکنه..روح بزرگ نویسنده اش برام جذابتر بود خوشحالم از دوستی با سورملیناااااااااااااو بهش افتخار میکنم.